Ipsen w Polsce

Ipsen Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży farmaceutycznej. Tworzymy młody zespół, który z pasją dąży do poprawy jakości życia pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Naszą misją jest ciągłe poszukiwanie i rozwój innowacyjnych terapii w leczeniu ciężkich chorób, a także dawanie nadziei pacjentom, ich rodzinom oraz lekarzom.
W pracy kierujemy się naszym motto: „Innovation for patient care”

Komunikat Zarządu Ipsen Poland sp. z o.o.:
Szanowni Państwo,
W związku z pandemią koronowirusa (COVID – 19), Kierownictwo Ipsen Poland sp. z o.o., kierując się poczuciem odpowiedzialności wobec pacjentów, lekarzy i pracowników firmy, podjęło decyzję o czasowym zawieszeniu realizacji wizyt w zakładach opieki zdrowotnej w naszym kraju.
Dostosowując się do nowej sytuacji, pragniemy podkreślić, iż nasi pracownicy świadczą pracę zdalnie, zapewniając Państwu wsparcie każdego dnia.
Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że podejmujemy wszelkie możliwe działania, aby zminimalizować potencjalny wpływ wirusa COVID-19 na dotychczasowe aktywności spółki.

O Nas

O Nas

Ipsen istnieje w Polsce od 1993 roku. Od tego czasu firma wielokrotnie zmieniała strukturę, jednakże jej misja, cel i wartości pozostają spójne.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy al. Jana Pawła II 29. Nasi Przedstawiciele są obecni w całej Polsce, dzięki czemu obszar naszej działalności obejmuje cały kraj.

Nasza Wizja

Tym, co nas motywuje, jest chęć poprawy życia pacjentów. Istotą wszelkich naszych działań jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w leczeniu schorzeń ograniczających pacjentów w codziennym życiu. Wzrost długości życia sprawia, że realizacja naszego powołania, którym jest opracowanie skutecznych rozwiązań terapeutycznych umożliwiających leczenie chorób i łagod zenie cierpienia oraz wnoszących pozytywne wartości do społeczeństwa, staje się ważniejsza niż kiedykolwiek.

Nasze Ambicje

Naszym celem jest znalezienie się w grupie 10 największych pod względem wzrostu i dochodowości firm farmaceutycznych na świecie. Chce my, aby zaangażowanie naszego zespołu w poprawę życia pacjentów wzbudzało ogólne poszanowanie.

Kariery w Ipsen

Zatrudnianie i zatrzymywanie utalentowanych osób jest kluczem do sukcesu Ipsen. Dołączenie do Ipsen oznacza bycie częścią dynamicznej i opartej na innowacjach Grupy, która oferuje motywujące wyzwania i bogactwo możliwości.

Szukanie pracy

Lista produktów

Zapoznaj się z portfolio naszych produktów dostępnych w Polsce.

Czytaj więcej

Lista produktów

illus_research

ZŁÓŻ APLIKACJĘ

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i prześlij swoje CV

Czytaj więcej

Współpraca

Na co dzień współpracujemy z wieloma stowarzyszeniami i fundacjami medycznymi:

  • Polskie Towarzystwo Endokrynologii
  • Polskie Towarzystwo Urologiczne
  • Polskie Towarzystwo Endokrynologii Dziecięcej
  • Stowarzyszenie Pacjentów i Osób Wspierających Chorych na Guzy Neuroendokrynne
  • Polskie Towarzystwo Gastroenterologii
  • Fundacja Udaru Mózgu
  • Polskie Towarzystwo Neurologiczne

Jesteśmy wieloletnimi członkami:

  • Izby Gospodarczej FARMACJA POLSKA
  • Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA
  • Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji

Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie:

Od kilku lat wspieramy dwa domy dziecka: Dom Dziecka w Kowalewie oraz Dom Dziecka w Wojsławicach.
Mając na uwadze wyznawane wartości chcemy przyczynić się do poprawy zdrowia i jakości życia pacjentów.

W związku z tym w roku 2018 udzieliliśmy wsparcia finansowego następującym instytucjom:

Polska – darowizny
therapeutic-icon

Transparencja

Jako odpowiedzialna i innowacyjna firma farmaceutyczna, dbamy o transparentność i udostępniamy informacje na temat naszej współpracy z przedstawicielami zawodów medycznych oraz organizacjami ochrony zdrowia.

Dowiedz się więcej

Hurtownia farmaceutyczna Ipsen Poland

Hurtownia farmaceutyczna Ipsen Poland Sp. z o.o. jest zlokalizowana w miejscowości Pass przy ul. S. Batorego 1
(05-870 Pass).
Numer zezwolenia: NOH.5100.99.2018.1144.MG.8.

Dane kontaktowe:
tel. + 48 22 653 68 00
email: biurowarszawa@ipsen.com

Hurtownia Ipsen

Ipsen Poland Sp. z o.o. zamierza w najbliższym czasie przeprowadzić przetarg w celu wyłonienia dystrybutorów hurtowych produktów leczniczych z zakresu Speciality Care, dla których podmiotem odpowiedzialnym jest IPSEN Pharma SAS.

W celu nawiązania współpracy z hurtownią farmaceutyczną Ipsen Poland Sp. z o.o. w zakresie produktów leczniczych Speciality Care, podmioty uprawnione do zakupu produktów leczniczych mogą przystąpić do przetargu, w wyniku którego Ipsen Poland Sp. z o.o. wyłoni dystrybutorów, z którymi zostaną zawarte umowy dystrybucyjne. Przedmiotem umowy będzie dystrybucja produktów leczniczych Ipsen Speciality Care w Polsce oraz wsparcie Ipsen Poland sp. z o.o. w zapewnieniu dostępności tych produktów dla pacjentów. 

Szczegółowe warunki przetargu przedstawione są w ogłoszeniu dostępnym poniżej:

 

W celu zapoznania się z wzorem Umowy Dystrybucyjnej będącej przedmiotem Przetargu Oferent musi podpisać i przekazać Organizatorowi umowę o zachowaniu poufności, której wzór dostępny jest poniżej:

© Ipsen Group 2019